Kategorie
Dom Opieki

Pełna opieka dla osób starszych

Opieka pielęgniarska to cały zakres usług, które wymagają wiedzy medycznej i konkretnych, praktycznych umiejętności. Duże znaczenie ma tutaj doświadczenie i odpowiednie podejście do pacjentów. Zatrudnione w naszym gabinecie pielęgniarki cechują wszystkie te cechy, ale oprócz tego również pełen profesjonalizm w każdej sytuacji.

Zakres usług wykonywanych przez pielęgniarki

Gabinet pielęgniarski Poznań zajmuje się świadczeniem podstawowych usług pielęgniarskich, zarówno na miejscu, jak i u pacjentów, w czasie wizyt domowych. Najbardziej popularną usługą jest wykonywanie zastrzyków z przyjmowanych przez naszych pacjentów leków. Ważną częścią naszej pracy jest też wykonywanie wkłuć i podłączanie kroplówek, które są często codziennością osób przewlekle chorych. Opieka nad osobami chorymi i po zabiegach chirurgicznych obejmuje również wyciąganie szwów, wymianę cewnika i codzienną, profesjonalną pielęgnację odleżyn.

Dlaczego profesjonalne podejście do pacjenta jest takie ważne?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że choroba i rekonwalescencja po zabiegach medycznych i wypadkach to dla wielu osób bardzo ciężkie przeżycie. Dlatego każda, zatrudniana przez nas pielęgniarka Poznań to osoba umiejęca pracować z ludźmi, podchodząca do pacjentów z empatią, szacunkiem i uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.

Klinika Seniora w Poznaniu to miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników sumiennie dba o każdego z pacjentów. Dom opieki społecznej jest rekomendowany niemal przez każdą osobę, która korzystała z naszych usług

Dom opieki społecznej Poznań

Prywatny dom opieki znajduje się w Poznaniu. W naszym ośrodku zapewniony jest stały harmonogram dnia, który obejmuje najważniejsze czynności rehabilitacyjne i terapeutyczne.

Posiłki dostosowane są do indywidualnych potrzeb żywieniowych. W razie jakichkolwiek problemów z jedzeniem, nasz personel służy pomocą. Każdego dnia przewidziany jest czas wolny podczas którego nasi pacjenci odpoczywają, bądź spotykają się z bliskimi. Nasi pracownicy są przyjaźni, opiekuńczy i otwarci na dialog, dlatego żaden z naszych pacjentów nie poczuje się samotnie. Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu i dobrym samopoczuciu każdego z pacjentów.

Pobyt dzienny i całodobowy – dom opieki Poznań

Zapewniamy zarówno pobyt dzienny, jak i całodobowy. Nasz dom spokojnej starości w Poznaniu jest otwarty 7 dni w tygodniu od 6:00-20:00. Pobyt całodobowy jest dedykowany przede wszystkim osobom starszym, które wymagają szczególnej opieki medycznej.

Najlepsi specjaliści

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę. Sztab fizjoterapeutów, kadra pielęgniarek oraz lekarze medycyny rodzinnej sumiennie dbają o kondycję zdrowotną naszych pacjentów. Dom seniora Poznań to miejsce, w którym każdy dba o wspólne dobro.